אל תאמר מחר פן יהיה מאוחר!

מה משותף לרופא שיניים, אינסטלטור וכתב טכני בסטארט-אפ? התשובה היא שלשלושתם אנשים פונים רק כשכואב מאוד, ברגע האחרון, במקום לבצע במועד הליך ביקורת שגרתית שהיה חוסך את כל הסבל וגם עולה הרבה פחות.

לא פעם התפישה הרווחת בחברות סטארט-אפ היא שתיעוד הוא רע הכרחי שחייבים להתמודד אתו, ולכן כתב טכני הוא "חייל תומך לחימה" שאינו מניב כסף לארגון, בניגוד למפתח או לאיש המכירות.
אלא שתיעוד מדויק שאינו מותיר מקום לספק, לבלבול ולטעויות משתמש (idiot proof) חוסך לארגון זמן רב בשעות תמיכת לקוחות ומאפשר ביצוע קל, מהיר ופשוט של ההתקנות בשטח. יותר מכך, לא פעם היעדר תיעוד איכותי ומסודר הינו מכשול משמעותי במסלול הצמיחה של החברה. זאת משום שכשהחברה גדלה  יש הרבה פחות זמן להכשיר עובדים חדשים לתפקידם ואי אפשר כבר להשלים עם מצב שבו יש רק אדם אחד המצוי בפרטים.

בחברת SmarTXT אנו מתמחים בפרויקטים של כתיבה טכנית ובייחוד בכאלו שיש בהם צורך להיכנס במהירות לתפקיד ולהבין נושאים מורכבים. לכל כתב טכני העובד איתנו יש ניסיון של מאות שעות עבודה בתיעוד נושאים כגון אבטחת מידע, בסיסי נתונים, ממשק תכנות יישומים (API) ו-ERP. אנו כותבים הן בעברית והן אנגלית, ומסתייעים גם בעורכים טכניים בעלי ניסיון וידע רב בתחום.

בנוסף לכך, נשמח לבצע עבורך גם ביקורת של התיעוד הקיים כיום בארגונך, כדי לוודא שברגע האמת, המאמץ שיידרש לשם פרויקט כתיבה טכנית מקצועית לא יהיה גדול מדי ולא יעכב את זרימת העבודה. מניסיוננו, לא פעם התיעוד הפנימי שכותבים מפתחים או מומחי תחום נועד רק לצאת כדי חובה והוא אינו מספק למשתמש מידע ברור ובעל ערך, כפי שניתן היה לצפות שיקרה, בניגוד לתיעוד מקצועי היוצא תחת ידו של כתב טכני. לכן, ביקורת של התיעוד, המאבחנת מראש נקודות כשל בעייתיות, תוכל להצביע ולמפות עבורך את המקומות לשיפור ותאפשר לך להיערך בהתאם לסדר העדיפויות הנכון לך.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 052-6390346 או בדואר אלקטרוני: info@smartxt.co.il.

פתרון מקיף

פתרון מקיף לכל סוגי התוכן – תרגום, כתיבה, כתיבה טכנית ועריכה שיווקית.

שירות

אצלנו אין פשרות – לא על האיכות ולא על השירות. עמידה בלוחות הזמנים, מענה כולל וכל מה שנדרש לשם הצלחת הפרויקט שלכם.

ניסיון

חברת SmarTXT מביאה עימה ניסיון רב שנים במתן שירותי תרגום, כתיבה טכנית, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית.