תרגום מגרמנית

יש מיליארד סינים שחיים, ויותר מ-390 מיליון דוברי ספרדית כשפת אם, אבל השפה השנייה השכיחה ביותר באינטרנט (באנגלית איש אינו יכול להתחרות) היא גרמנית. קשה למצוא הוכחה טובה יותר לחשיבות המכרעת של הגרמנית בעולם המודרני. גרמנית היא לא רק שפת אמם של יותר מ-100 מיליון בני אדם באירופה, אלא גם אחת השפות הפופולריות בעולם כשפה זרה. ולא בכדי: גרמניה היא כבר שנים רבות הקטר של האיחוד האירופי, המדינה בעלת הכלכלה החזקה ביותר באירופה בהפרש ניכר מכל שאר המדינות. וגרמנית היא גם השפה המדוברת באוסטריה ובקנטון המצליח יותר בשוויץ, שכולל ערים מובילות כמו ציריך, באזל וברן.

העברית המודרנית הושפעה מאוד מהגרמנית, הן במונחי סלנג (שפריץ, שלוק, שוונג ועוד) והן בביטויים שהם למעשה תרגום מילולי מגרמנית – גן חיות, רופא שיניים, אוצר מילים ועוד. אבל גרמנית היא שפה קשה ומורכבת, בעלת תחביר "פתלתל" ושונה מאוד מהתחביר האנגלי, שלא לדבר על התחביר העברי.

לאור החשיבות העצומה של השפה הגרמנית בתחום המסחרי, בתחום האקדמי ובתחום העסקי, יש ביקוש רב לתרגום מגרמנית, אבל זו אחת השפות הקשות לתרגום, שכן תרגום מגרמנית מחייב הכרות עמוקה הן בגרמנית והן בשפת היעד, כדי שהתרגום לא יישמע מוזר ו"עקום". ב- SmarTXT תקבלו תרגום איכותי מגרמנית, שאינו "כופה" את התחביר הגרמני על העברית, האנגלית או כל שפת יעד אחרת אלא נראה ונשמע כאילו נכתב במקור בשפת היעד.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 052-6390346 או בדואר אלקטרוני: info@smartxt.co.il.

 

פתרון מקיף

פתרון מקיף לכל סוגי התוכן – תרגום, כתיבה, כתיבה טכנית ועריכה שיווקית.

שירות

אצלנו אין פשרות – לא על האיכות ולא על השירות. עמידה בלוחות הזמנים, מענה כולל וכל מה שנדרש לשם הצלחת הפרויקט שלכם.

ניסיון

חברת SmarTXT מביאה עימה ניסיון רב שנים במתן שירותי תרגום, כתיבה טכנית, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית.