תרגום מהולנדית

בדומה להולנד עצמה, גם השפה ההולנדית מתגמדת לעומת שלוש הענקיות הסובבות אותה – גרמנית, צרפתית ואנגלית. לכן רבים ראו במשך שנים בהולנדית שפה שאין צורך לשלוט בה, מה גם שההולנדים עצמם ידועים כדוברי שפות מעולים. נדיר למצוא הולנדי משכיל שאינו דובר אנגלית, צרפתית או גרמנית; ברבים מהמקרים הוא ישלוט בשלוש השפות גם יחד!

אבל התפיסה שלפיה הולנדית היא שפה אזוטרית ו"לא חשובה" מוטעית לחלוטין. הולנדית היא שפת אמם של יותר מ-23 מיליון בני אדם בהולנד, בלגיה (שם היא מכונה גם פלמית) וסורינאם. ומספר הפרסומים היוצאים לאור בשפה זו עצום – המקום ה-11 בעולם – ולכן תרגום מהולנדית חשוב וחיוני. בנוסף, הולנד היא מרכז סחר עולמי חשוב, כשהן נמל רוטרדם והן נמל התעופה סכיפהול הם מהנמלים הגדולים והעמוסים ביותר בעולם. גורם נוסף המחייב תרגום מהולנדית ולהולנדית הוא שכיום הולנד היא המדינה היחידה בעולם המחייבת מהגרים בפוטנציה לשלוט בשפתה רק לשם הגשת בקשה להגירה.

הולנדית היא אחת השפות החשובות ביותר בחברת SmarTXT.  יש לנו ניסיון רב בתרגום משפה זו, במגוון תחומים כגון אקדמי, כלכלי, משפטי ורפואי, ואנו נעזרים במתרגמים השולטים בשני הניבים החשובים של ההולנדית, כך שאנו יכולים לספק תרגום מעברית להולנדית ולפלמית, וכמובן תרגום מהולנדית ומפלמית.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 052-6390346 או בדואר אלקטרוני: info@smartxt.co.il.

פתרון מקיף

פתרון מקיף לכל סוגי התוכן – תרגום, כתיבה, כתיבה טכנית ועריכה שיווקית.

שירות

אצלנו אין פשרות – לא על האיכות ולא על השירות. עמידה בלוחות הזמנים, מענה כולל וכל מה שנדרש לשם הצלחת הפרויקט שלכם.

ניסיון

חברת SmarTXT מביאה עימה ניסיון רב שנים במתן שירותי תרגום, כתיבה טכנית, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית.