תרגום מצרפתית

בשלב מסוים, כאשר הנורמניים, מלכי צרפת, שלטו באנגליה, הייתה השפה האנגלית בסכנת הכחדה בשל האיסור להשתמש בה באופן רשמי. אלא שמאז עברו מאות שנים והגלגל התהפך, כשהאנגלית ניצחה ניצחון מוחלט את הצרפתית שהייתה שפתה של הדיפלומטיה, עד לסיום מלחמת העולם השנייה. אולם אף על פי שהצרפתית ירדה מגדולתה כשפה הבינלאומית הראשונה בחשיבותה, גם היום, היא עדיין אחת השפות החשובות, והיא משמשת כשפה רשמית ברבים מהמוסדות הבינלאומיים לרבות האו"ם, האיחוד האירופי והוועד האולימפי הבינלאומי.

בדומה לאנגלית, לספרדית ולפורטוגזית, גם הצרפתית נפוצה ברחבי העולם בתקופת הקולוניאליזם. לפיכך, צרפתית עדיין משמשת כשפה רשמית או שפת מסחר ודיבור לא רק במדינות אירופה – צרפת, בלגיה, שוויץ ולוקסמבורג – אלא גם במדינות רבות באפריקה (למשל:  ניז'ר, מרוקו וחוף השנהב), דרום-מזרח אסיה (וייטנאם וקמבודיה) ואמריקה (קנדה, גוויאנה הצרפתית  ולואיזיאנה בארה"ב). לאור עובדה זו, ובשל קיומן של מספר עצום של יצירות ספרות ומדע שנכתבו בשפה, התרגום מצרפתית הינו נחוץ ונדרש ביותר למגוון רחב של צרכים ובמרבית מדינות העולם.

התפוצה הגיאוגרפית הנרחבת של הצרפתית וההשפעות הניכרות מהתרבות המקומית בכל מדינה שבה היא מדוברת, גרמו להבדלים רבים בין ניבים שונים של השפה, בדיוק כפי שקרה גם לספרדית ולאנגלית. מסיבה זו, גם מי שיכול לתרגם טקסט צרפתי המגיע מצרפת, אינו בהכרח מסוגל לתרגם טקסט בצרפתית ממרוקו או מקנדה. לפיכך, אנו ב-SmarTXT מקפידים להיעזר אך ורק בשירותיהם של מתרגמים השולטים בניב הספציפי, בנוסף כמובן לשליטתם המלאה גם בשפה השנייה המעורבת בעניין.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 052-6390346 או בדואר אלקטרוני: info@smartxt.co.il.

פתרון מקיף

פתרון מקיף לכל סוגי התוכן – תרגום, כתיבה, כתיבה טכנית ועריכה שיווקית.

שירות

אצלנו אין פשרות – לא על האיכות ולא על השירות. עמידה בלוחות הזמנים, מענה כולל וכל מה שנדרש לשם הצלחת הפרויקט שלכם.

ניסיון

חברת SmarTXT מביאה עימה ניסיון רב שנים במתן שירותי תרגום, כתיבה טכנית, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית.