תרגום עברית אנגלית

אמנם בריטניה כבר מזמן אינה האימפריה שהשמש אינה שוקעת בה לעולם, אבל אין ספק ששפתה - האנגלית, ממשיכה לשלוט בעולם והיא בהחלט זכאית לתואר השפה החשובה מכולן. האנגלית הינה השפה היחידה המשמשת כשפת אם וכשפה שניה בחמש יבשות העולם והיא משמשת גם כמגשרת בין דוברי שפות שונות במגוון תחומים כגון: מסחר, אקדמיה, תיירות ודיפלומטיה.

אנגלית היא השפה בעלת אוצר המילים הגדול ביותר בעולם, ויש בה מגוון עצום של ניבים השגורים במדינות ובתרבויות השונות. מסיבה זו מי ששולט היטב באנגלית של ארה"ב לא פעם יתקשה מאוד לתרגם טקסט המגיע מאנגליה. לדוגמא: אם בארה"ב הביטוי air marshal מתייחס למאבטח בטיסה, הרי שבבריטניה משמעותו מעט שונה והוא מתאר דרגה של קצין בכיר בחיל האוויר. דוגמא נוספת: כשבאנגליה מתואר רופא כ-mister הכוונה היא שהוא גם מוסמך כמנתח, כך שבהקשרים מסוימים תרגום הכותרת "Mr. John Smith" כ"מר ג'ון סמית" יהיה טעות חמורה.

ומה קורה כשמדובר בתרגום לאנגלית לצורך עסקי? במקרים אלו התרגום המקצועי חשוב שבעתיים כיון שהטקסט שיצא תחת ידיך הוא כרטיס הביקור שלך, ובכוחו להשפיע על הצלחתך הבין לאומית למשוך לקוחות ושותפים או, חלילה, להרחיק אותם ממך ומהעסק שלך.

כמו כן ישנה חשיבות עליונה להבנה ולהתאמה של הטקסט המתורגם לקהל היעד הנכון  - למשל, תרגום של המילה "מחק" ל-rubber מדויק כשהוא מיועד לבריטניה, אבל בעייתי מאוד בפנייה לקהל  בארה"ב שבה rubber הוא קונדום והמילה המתארת מחק היא eraser.

ב-SmarTXT עומד לרשותך צוות מתרגמים מומחים השולטים בעברית ובאנגלית ברמת שפת אם, מגיעים ממגוון של מדינות דוברות אנגלית ויכולים להניב עבורך תרגומים מקצועיים לכל הצרכים ולכל תחומי הידע:

  • טקסטים עסקיים
  • טקסטים שיווקיים
  • טקסטים מדעיים
  • טקסטים אקדמיים
  • טקסטים מקצועיים

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 052-6390346 או בדואר אלקטרוני: info@smartxt.co.il.

פתרון מקיף

פתרון מקיף לכל סוגי התוכן – תרגום, כתיבה, כתיבה טכנית ועריכה שיווקית.

שירות

אצלנו אין פשרות – לא על האיכות ולא על השירות. עמידה בלוחות הזמנים, מענה כולל וכל מה שנדרש לשם הצלחת הפרויקט שלכם.

ניסיון

חברת SmarTXT מביאה עימה ניסיון רב שנים במתן שירותי תרגום, כתיבה טכנית, עריכה לשונית וכתיבה שיווקית.